Živý Zlín hledá pouliční muzikanty i talentované sousedy

Živý Zlín hledá pouliční muzikanty i talentované sousedy

publikováno: 12.2.2020

Zlín – Projekt Živý Zlín za pár týdnů naplno vstoupí do své sedmé sezóny. Letos nabídne opět koncerty začínajících pouličních muzikantů a kapel v parku Komenského a také oblíbený festival Sousedské besedování. Do akcí se může zapojit široká veřejnost. Právě teď se mohou hlásit zájemci, kteří by rádi byli aktivní součástí Živého Zlína.

Květnové Sousedské besedování je festivalem místních komunit, kam mohou dorazit kreativci a nadšenci z různých oborů činnosti. Pro svou prezentaci tam najdou prostor sběratelé, umělci i pokračovatelů řemeslných tradic, jakož i domácí kuchaři, kutilové nebo ženy šikovné na ruční práce.

Pokud se někdo chce podělit o sbírku deskových her, o své domácí pochoutky, nebo by ho bavilo naučit někoho plést či malovat a předat nějaké dovednosti jiným, je vítán. Všem s realizací vlastní prezentace, workshopu, nebo tvořivé dílny rádi pomůžeme,“ sdělila za Živý Zlín Jana Kubáčová.

V rámci plnění kulturního programu tým organizátorů projektu Živý Zlín hledá i začínající kapely, pouliční umělce a další zájemce o vystoupení pod širým nebem. Zájemci o spolupráci mohou psát nebo přímo poslat nahrávku svého vystoupení na email info@zivy-zlin.cz.

Živý Zlín ročně připraví pro širokou veřejnost zdarma téměř sedmdesát akcí ve veřejném prostoru města. Spolupracuje s řadou pořadatelů, komunit, jednotlivců i organizací ve městě, a je iniciátorem projektů i výzev. Projekt financuje statutární město Zlín, garantem programu je Městské divadlo Zlín.

Více na https://zivy-zlin.cz

 

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1524