Vyhlášení vítězů soutěže Do práce na kole

Slavnostní vyhlašování vítězů soutěže Do práce na kole proběhlo tentokráte na zlínském náměstí Míru v úterý 7. 6. 2016 v odpoledních hodinách. Na návštěvníky jak z řad soutěžících, jejich podporovatelů a rodiny, tak široké veřejnosti čekal pestrý program, jehož hlavním aktem bylo vyhlášení výherců. Vyhlašováno bylo celkem 7 soutěžních kategorií, ceny věnovali města Zlín a Otrokovice a další podporovatelé soutěže. Příjemnou atmosféru celého odpoledne doplnilo hudební vystoupení skupiny Traverz.

Kompletní výsledky soutěže zde: http://dpnk2016.dopracenakole.cz/souteze/vysledky/zlin/

Účastníci akce měli také po celou dobu akce možnost seznámit se s informacemi o udržitelné a čisté mobilitě a s pravidly v oblasti bezpečnosti dopravy. Poskytování těchto informací bylo zajištěno prostřednictvím informačních stánků města Zlín, stánku BESIP a stánku Městské policie Zlín.

Fotogalerie:

Vyhlašování vítězů_DPNK Vyhlašování vítězů_DPNK Vyhlašování vítězů_DPNK Vyhlašování vítězů_DPNK Vyhlašování vítězů_DPNK Vyhlašování vítězů_DPNK Vyhlašování vítězů_DPNK Vyhlašování vítězů_DPNK Vyhlašování vítězů_DPNK Vyhlašování vítězů_DPNK Vyhlašování vítězů_DPNK Vyhlašování vítězů_DPNK