Vítězové soutěže Rozkvetlé město 2016

Vítězové Rozkvetlého města 2016

Hezká vzpomínka na slavnostní vyhlášení - POHLEDNICE

 

XX. ročník soutěže Rozkvetlé město 2016

Jarní část soutěže  ROZKVETLÉ MĚSTO 2016

 

 1.   místo - Zdenka Pospíšilová, Dr. Kolaříka 4743, Zlín                                                                                          

 2.   místo – Zmeškalovi, T. Bati 138, Zlín                                                                                                                

 2.   místo – Naděžda Bártová, Malenovice                                                                                                                

 3.   místo – Olga Hofmannová, Zálešná X/5835, Zlín                                                                                                  

 3.   místo – Marie Hertelová, Podhoří 515, Zlín

 

Zvláštní ocenění -SVJ Okružní 4661, Zlín

Zvláštní ocenění – za pozitivní přístup k rostlinám a péči o ně již od malička       Grulichovi, Dukelská 3987, Zlín         

 

 

Letní část soutěže ROZKVETLÉ MĚSTO 2016

 

 I. a  kategorie – předzahrádky rodinných domů:

 

    1. místo – Ylona Vaňková, Na Výsluní 324, Zlín

    2. místo – Marie Vitovjáková, Zvonková 521, Zlín – Kostelec

    3. místo – Miloslava Šlosárková, B. Němcové 338, Zlín

 

    Zvláštní ocenění  - Zdislava Ingrová, Náhorní 445, Zlín

 

 I. b kategorie – předzahrádky bytových domů:

 

  1.  cena – Marie Hertelová, Podhoří 515, Zlín 

       2.  cena – Daniela Čmolíková, Dětská 4609, Zlín - JS

       2.  cena – Zdenka Máčalová, Středová 4594, Zlín – JS

       3.  cena – Ludmila Podsedníková, Kúty 1958, Zlín                               

 

     Zvláštní ocenění – za celoroční péči o výzdobu vchodu bytového domu

    Zdena Lutonská, M. Knesla 4030, Zlín

 

 

II. kategorie – květinová výzdoba oken a balkonů bytových domů:

 

     1.  cena – Vítězslava Kaláčová, Středová 4594, Zlín - JS

     2.  cena – ing. Jiří Vodvárka, Luční 4586, Zlín - JS

     2.  cena – Alice Foltýnová, Obeciny I/3458, Zlín 

     3.  cena – Eva Hoferková, T. Bati 1276, Zlín

     3.  cena – Hana Blažková, Zálešná XI/3040, Zlín 

 

    Zvláštní ocenění – kolektivní práce se seniory - Domovinka – CHARITA Zlín 

    Zvláštní ocenění - Petr Žabokrtský, Masarykova 1242, Malenovice  

 

III. kategorie – úprava okolí baťovských domků:

 

    1.  cena – Jaroslav Máchal, Kotěrova 910, Zlín

    2.  cena – Anna Janoušková, Dolní 6623, Zlín

    3.  cena – Emilie Štrojsová, Mostní 954, Zlín

    3.  cena – Lubomír Novosád, Dolní 2294, Zlín

  

Diplomy

Výstřižek1 Výstřižek2 Výstřižek3 Výstřižek4 Výstřižek5

Fotogalerie

Výstřižek6 Výstřižek7 Výstřižek8 Výstřižek9 Výstřižek10 Výstřižek11