Tiskové zprávy

tiskové zprávy / aktuality

29.5.2020
/ Výstavy na zámku jsou prodlouženy

Zlín – Ve zlínském zámku jsou nyní k vidění dvě poutavé výstavy – Giganti doby ledové a Božena Němcová – Babička Zlín 2020. celá zpráva »

28.5.2020
/ Zlín investuje do chytré komunikace, spouští Mobilní Rozhlas

Zlín - Magistrát města Zlína spouští mobilní aplikaci Mobilní Rozhlas. Metropole Zlínského kraje se stává po Brnu druhým krajským městem, které platformu Mobilní Rozhlas využívá. Od nového systému si slibuje především efektivnější a rychlejší informování obyvatel a jejich zapojení do věcí veřejných. Do celého systému bude zapojena i platforma pro participativní rozpočet Tvoříme Zlín. celá zpráva »

28.5.2020
/ Letní provoz v MHD zůstane až do konce srpna

Zlín - Členové Rady města Zlína na svém posledním zasedání rozhodli, že tzv. letní provoz městské hromadné dopravy, který byl zaveden mimořádně v polovině března, zůstane v platnosti až do konce srpna 2020. Nepředpokládá se, že by se množství cestujících ve vozidlech MHD do června vrátilo k původnímu stavu před koronavirovou krizí. celá zpráva »

26.5.2020
/ Zoo Zlín opět boduje v TOP desítce nejoblíbenějších turistických míst České republiky

Zlín - Zlínská zoo již několik let za sebou přivede do zhruba osmdesátitisícového příhraničního města Zlína více než 600 000 návštěvníků, z toho přes čtyři sta tisíc lidí přijíždí z celé České republiky a ze Slovenska. celá zpráva »

další zprávy »