Motivační soutěž Do práce na kole 2019

Společně se města Zlín a Otrokovice zapojí již šestý rok v motivační soutěži Do práce na kole. Iniciativa CykloZLÍN, zástupci měst Zlín a Otrokovice a další sponzoři plánují pro soutěžící různé akce, jako například Jarní úklid cyklostezky, Káva na triko na radnicích i s možností diskuse o cyklodopravě, Snídaně na triko na cyklostezce Zlín - Otrokovice a hlavně zajištění co nejlepších cen.

Zlín letos plánuje zahájit vybudování cyklostezky na ulici Výletní a Tyršově nábřeží. Bude to složitá akce, která zahrnuje i konstrukčně náročné části, jako jsou podjezdy pod mosty. Dále se počítá s opravou komunikace na ulici Středová spojenou s vybudování stezky pro cyklisty. Druhým rokem bude pokračovat projekt Tvoříme Zlín, díky kterému mohou občané navrhovat proměny veřejného prostoru. V rozpočtu je na něj vyčleněná částka 5 milionů Kč. Otrokovice připravují již po čtvrté silniční hobby závod pro cyklisty mezi partnerskými městy Dubnica nad Váhom a Otrokovicemi. Startuje se v neděli 23. června 2019 ze slovenské Dubnice nad Váhom s cílem v Otrokovicích.

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ SOUTĚŽE DPNK 2019 za Zlín, Otrokovice a široké okolí proběhne letos 6. června v odpoledních hodinách v Otrokovicích na náměstí 3. května.

Bližší podrobnosti, aktuality a registrace zde: http://www.dopracenakole.cz/locations/zlin

Informace o průběhu ročníku 2018 ve Zlíně a Otrokovicích naleznete zde.

Plakáty ke stažení